Nuotr.: D. Lukšta

Po 2 kluptelėjimų „Jurbarkas-Karys“ (11-8) atsitiesė „7bet-NKL“ čempionate. Povilo Valaičio namie 78:67 (17:11, 27:20, 16:22, 18:14) įrodė pranašumą prieš Joniškio „Delikatesą“ (7-11).

Nugalėtojams Mindaugas Lukauskis per 29 minutes pelnė 21 tašką (5/6 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

Dviženklę persvarą jurbarkiečiai įgijo antrajame kėlinyje (22:11), o prieš ilgąją ji jau siekė rekordinę (42:21).

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje svečiams pavyko sumažinti deficitą iki vienaženklio (53:60), bet tai ir buvo viską, ką jiems pavyko išspausti šioje kovoje.

Joniškio komandoje rezultatyviausiai žaidė Devinas Hutchinsonas, kurio statistiką per 35 minutes puošė 18 taškų (6/9 dvit., 2/6 trit.), 7 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 20 naudingumo balų.

Ant parketo „Jurbarkui-Kariui“ nepadėjo įžaidėjas Aidas Kavaliauskas ir Vytautas Šarakauskas.

„Jurbarkas-Karys“: Mindaugas Lukauskis 21 (5/6 dvit., 3/7 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 27 naud.), Karolis Kokoška 19 (5/6 dvit., 3/6 trit., 8 atk. kam.), Lukas Žukauskas (3/4 trit., 5 atk. kam., 4 kld.) ir Ignas Juškevičius (4/7 dvit., 9 atk. kam.) po 11, Tomas Delininkaitis 8 (1/7 trit.).

„Delikatesas“: Devinas Hutchinsonas 18 (6/9 dvit., 2/6 trit., 7 atk. kam.), Ronaldas Rutkauskas 15 (5/6 dvit.), Nojus Jankūnas 11 (5/6 baud.), Darionas Angelo Rackley 9 (2/4 trit.).