Nuotr.: Vytis-VDU
Nuotr. Vytis-VDU

Nesulaikomo Augustino Mikšto vedamas Šakių „Vytis-VDU“ (16-17) nutraukė 5 nesėkmių ruožą. Aštuoniese žaidę Eriko Kučiausko auklėtiniai savo aikštėje 94:79 (25:15, 23:22, 20:20, 26:22) įveikė Kauno „Žalgirį-2“ (15-18).

30
29
86%
6/7
67%
6/9

Nugalėtojams Mikštas per 32 minutes pelnė 30 taškų (6/9 dvit., 4/8 trit., 6/7 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

Įspūdingai rungtynes pradėję šakiškiai startavo 15:2 atkarpa ir dviženklę persvarą išlaikė iki ilgosios pertraukos (48:37).

Žalgiriečiai dar bandė kabintis į rungtynes ir artėjant lemiamamo kėlinio viduriui sumažino deficitą (67:72), bet tai ir buvo viskas, ką daugiausia kauniečiams pavyko pasiekti šioje akistatoje.

Mikšto pastangomis puolime, per likusį laiką, „Vytis-VDU“ nepaleido turėto pranašumo ir įtvirtino pergalę – 94:79.

Pralaimėtojams Dovydas Butka per 28 minutes surinko 12 taškų (3/4 dvit., 1/3 trit., 3/5 baud.), 11 atkovotų kamuolių bei 22 naudingumo balus.

„Vytis-VDU“ sėkmingiau atakavo iš toli (13/28 trit. prieš 5/23 trit.) ir geriau dalinosi kamuoliu (20 rez. perd. prieš 9 rez. perd.), bet svečiai sugriebė dvigubai daugiau kamuolių (43 atk. kam. prieš 21 atk. kam.).

Šakiškiai rungtyniavo be Kajaus Leliuko ir Domo Uosio, o „Žalgiriui-2“ nepadėjo Mantas Juzėnas, Dovydas Buika, Vytautas Žygas ir Aleksas Bieliauskas.

„Vytis-VDU“: Augustinas Mikštas 30 (6/9 dvit., 4/8 trit., 6/7 baud., 5 atk. kam., 29 naud.), Titas Januševičius 22 (4/9 trit.), Rokas Mačiulis 17 (3/3 trit.), Eimantas Žilius 10 (5/6 baud., 4 per. kam.), Nojus Lebskas 9.

„Žalgiris-2“: Matas Vokietaitis 20 (10/10 dvit., 9 atk. kam., 7 kld.), Dovydas Butka (11 atk. kam., 4 per. kam.) ir Nedas Montvila (2/7 trit.) po 12, Mantas Laurenčikas (5/6 baud., 5 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Dominykas Butka (4 kld.) po 11.