Nuotr.: Vytautas Kuralavičius
Nuotr. Vytautas Kuralavičius

Lengvą pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse įsirašė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (4-2), kuri namų tvirtovėje 101:71 (26:22, 24:24, 22:10, 29:15) sutriuškino „Alytų“ (1-6).

16
25
8
80%
4/5

Įnirtinga kova tęsėsi visą pirmąją susitikimo pusę, kurią šeimininkai laimėjo nedidele persvara (50:46).

Po ilgosios pertraukos išėję marijampoliečiai parodė visai kitokį veidą ir 16:2 spurtu perlaužė rungtynių eigą (66:48).

Paskutinės 10 žaidimo minučių „Sūduvai-Mantingai“ tebuvo tik formalumas ir gazo pedalą dar stipriau spustelėję šeimininkai iškovojo lengvą pergalę – 101:71.

Šeimininkams Marius Valukonis per 21 minutę pelnė 16 taškų (6/8 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 25 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Adas Šimonis, kuris per 29 minutes pelnė 20 taškų (2/3 dvit., 4/7 trit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 efektyvumo balą.

Alytiškių komandoje išsiskyrė Lukas Kazlauskas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 9 taškai (3/9 dvit., 3/3 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 14 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“: Adas Šimonis 20 (4/7 trit.), Marius Valukonis (6/8 dvit., 8 atk. kam., 25 naud.) ir Tautvydas Baltrušaitis (3/5 trit., 7 atk. kam.) po 16, Ignas Labutis 13 (2/4 trit., 7 atk. kam.), Domantas Vilys 11 (7/8 baud., 5 rez. perd.), Vytautas Šulskis 10.

„Alytus“: Ronaldas Rutkauskas 17 (4/8 dvit., 3/8 trit., 8 atk. kam.), Malekas Davisas 13 (5/9 dvit.), Juozas Balčiūnas 10 (2/5 trit.), Lukas Kazlauskas (3/9 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Issacas D Stanbackas po 9, Albertas Tatevosyanas 8 (2/5 trit., 5 atk. kam.).