Nuotr.: R. Lukoševicius
Nuotr. R. Lukoševicius

Paulius Semaška surinko dvigubą dublį ir jo vedama Vilniaus „Stekas“ (1-1) įsirašė pirmąją pergalę į savo sąskaitą. Sostinės derbyje Antano Viparto vadovaujama komanda 95:86 (22:25, 24:18, 30:22, 19:21) įrodė pranašumą prieš Vilniaus „Rytą-2“ (0-2).

21
26
88%
7/8
1

Naudingiausias „Steko“ gretose buvęs P. Semaška pelnė 19 taškų (6/10 dvit., 4/4 baud.) ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Jam talkino Karolis Brusokas, kurio sąskaitoje – 21 taškas (7/11 dvit., 7/8 baud.), 7 atkovoti kamuoliai bei 26 naudingumo balai.

Pirmasis kėlinys „Ryto“ dubleriams teikė pozityvo. Jaunieji vilniečiai mačą pradėjo 13:6 ir pirmavo po pirmųjų 10 minučių (22:25)

Pagreitį įgavęs „Stekas“ spurtavo 12:0 atkarpa bei palenkė rezultatą į savo pusę (33:41).

Antroj rungtynių pusėje skirtumas tarp komandų kelis kartus jau siekė dviženklį, o Aistis Pilauskas pasižymėjo įspūdingu metimu trečiojo kėlinio paskutinėmis sekundėmis.

Priekyję likusį kėlinį ir toliau laikėsi „Stekas“ bei nugalėjo jaunuosius vilniečius 95:86.

„Ryto-2“ komandoje spindėjo Gediminas Alisas, kuris per 36 minutes pelnė 19 taškų (7/9 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 36 naudingumo balus.

„Ryto“ dubleriams negalėjo padėti pagrindinėje ekipoje rungtyniavęs Modetas Babraitis ir Gantas Križanauskas.

„Rytas-2“: Gediminas Alisas 19 (7/9 dvit., 5/5 baud., 13 atk. kam., 36 naud.), Paulius Velutis 18 (6/7 dvit., 2/5 trit.), Arūnas Rimkus 15 (4/9 dvit., 5 rez. perd.), Ernestas Naruševičius 12 (5/10 dvit., 6 atk. kam.), Nojus Kulieša (2/6 trit., 5 rez. perd.) ir Danielius Kasparas (5/9 dvit., 5 atk. kam.) po 10.

„Stekas“: Karolis Brusokas 21 (7/11 dvit., 7/8 baud., 7 atk. kam., 26 naud.), Paulius Semaška 19 (6/10 dvit., 12 rez. perd., 5 kld., 26 naud.), Justas Sinica 14 (4/6 dvit., 2/4 trit., 6 atk. kam.), Tadas Rinkūnas (3/7 dvit., 4 rez. perd.) ir Kostas Jonuška (2/4 trit.) po 10, Lukas Pivoriūnas ir Aistis Pilauskas po 9.