Nuotr.: Rytas-2
Nuotr. Rytas-2

Naudingiausios Gedimino Aliso karjeros rungtynės „7bet-NKL“ pirmenybėse leido Vilniaus „Rytui-2“ (5-8) atsirevanšuoti. Andriaus Šležo auklėtiniai sostinėje 92:87 (31:17, 27:27, 16:25, 18:18) įveikė „Jurbarką-Karį“ (8-6).

21
37
1
100%
3/3

Asmeninį naudingumo rekordą pagerinęs ir be keitimų žaidęs Alisas pelnė 21 tašką (4/10 dvit., 3/3 trit., 4/6 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 37 naudingumo balus.

Jam geriausiai talkino per plauką nuo trigubo dublio buvęs Modestas Babraitis, kuris pelnė 15 taškų (4/8 dvit., 4/6 baud.) atkovojo 14 kamuolių (pakartotas asmeninis rekordas), išdalino 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus, tačiau suklydo 7 kartus.

Susitikimą geriau pradėjo vilniečiai, kurie po 13:0 spurto susikūrė dviženklę persvarą (21:11), o antrajame kėlinyje įgijo ir rekordinį pranašumą (53:27).

Po ilgosios pertraukos veteranai parodė kitokį veidą ir pristabdė uraganinį „Ryto-2“ puolimą. Tiksint paskutinėms trečiojo ketvirčio minutėms svečius nuo varžovų jau skyrė tik vienas metimas (66:69).

Per paskutines 10 minučių „Jurbarkas-Karys“ kelis kartus deficitą sumažino iki 2 taškų, bet tai ir buvo viskas, ką sostinėje jie pasiūlė šeimininkams.

Nuo nesėkmės jurbarkiečių neišgelbėjo įžaidėjas Aidas Kavaliauskas, kurio sąskaitoje per 32 minutes – 16 taškų (2/4 dvit., 1/3 trit., 9/12 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai ir 24 naudingumo balai.

„Rytas-2“: Gediminas Alisas 21 (4/10 dvit., 3/3 trit., 11 atk. kam., 6 rez. perd., 37 naud.), Gantas Križanauskas 16 (4/9 dvit., 2/6 trit.), Modestas Babraitis 15 (4/8 dvit., 14 atk. kam., 9 rez. perd., 7 kld., 27 naud.), Ernestas Naruševičius (5/6 dvit., 6 atk. kam.), Paulius Velutis (2/5 trit., 4 kld.) ir Danielius Kasparas (4/5 dvit., 1/5 trit.) po 11.

„Jurbarkas-Karys“: Aidas Kavaliauskas 16 (9/12 baud., 9 rez. perd., 3 per. kam.), Tomas Delininkaitis 15 (2/6 trit.), Karolis Kokoška 14 (4/7 trit.), Ignas Juškevičius 13 (6/10 dvit., 8 atk. kam.), Lukas Žukauskas 12 (2/4 trit.).