Nuotr.: Stekas
Nuotr. Stekas

Dramatišką kovą „7bet-NKL“ čempionate išgyvenęs Ukmergės „Stekas“ (4-3) šventė pergalę namuose. Fantastiško Dariaus Tarvydo vedama komanda 94:92 (10:16, 19:24, 23:23, 25:14, 17:15) parklupdė „Telšius“ (5-2).

42
52
67%
6/9
18

Karjeros pasirodymą surengęs Tarvydas per 42 minutes surinko įspūdingus 52 naudingumo balus ir pelnė 42 taškus (15/19 dvit., 2/7 trit., 6/9 baud.). Neįtikėtinai rungtyniavęs krepšininkas pridėjo ir 18 sugriebtų kamuolių, 3 rezultatyvius perdavimus, trissyk klydo ir dukart prasižengė.

Tarvydas pagerino savo naudingumo, taškų ir atkovotų kamuolių rekordą. Prieš tai šie rodikliai atitinkamai siekė 37, 33 ir 13. Puolėjas sužaidė ir daugiausiai minučių karjeroje. Prieš tai ant parketo Tarvydas buvo praleidęs 40 minučių.

Krepšininkui nedaug trūko ir iki Nacionalinės krepšinio lygos naudingumo rekordo. Šis priklauso Gyčiui Masiuliui, kuris 2016-17 m. sezone užfiksavo 55 efektyvumo balus.

Ukmergės klubas atsilikinėjo pirmus tris ketvirčius, bet lemiamu metu susiėmę šeimininkai sugrąžino į rungtynes intrigą ir Luko Valantino dėjimas išplėšė pratęsimą.

Papildomų penkių minučių metu kosminis krepšinis tęsėsi – likus mažiau nei pusei minutės „Stekas“ buvo išsiveržęs į priekį 92:88, tačiau Nojaus Radžiaus tritaškis su pražanga leido svečiams dar pagalvoti apie pergalę.

Vis dėlto visą mačą siautęs Tarvydas po sėkmingos ukmergiškių atakos realizavo metimą iš po krepšio ir šeimininkai triumfavo.

Pralaimėjusių gretose spindėjo jaunuolis Radžius, kurio sąskaitoje per 22 minutes buvo 32 taškai (5/9 dvit., 6/10 trit., 4/8 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 31 naudingumo balas.

Tai taip pat buvo jo karjeros rungtynės. Prieš tai 19-mečio geriausi rodikliai siekė 22 taškus ir 22 efektyvumo balus.

„Stekas“: Darius Tarvydas 42 (15/19 dvit., 2/7 trit., 6/9 baud., 18 atk. kam., 52 naud.), Tadas Rinkūnas 14 (2/7 trit.), Paulius Semaška 13 (5/8 dvit., 0/6 trit., 5 rez. perd.), Kostas Jonuška 8 (2/3 trit.), Vaidas Čepukaitis 7.

„Telšiai“: Nojus Radžius 32 (5/9 dvit., 6/10 trit., 4/8 baud., 3 per. kam., 31 naud.), Gediminas Leščiauskas 18 (5/7 dvit., 2/6 trit.), Lukas Valantinas 14 (6/8 dvit.), Martynas Gecevičius 10 (2/4 trit., 6 atk. kam.), Deividas Rasys 8 (2/7 trit.).