Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

18 pergalę „7bet-NKL“ sezone iškovojo Ukmergės „Stekas“ (18-15), kuris namie 73:61 (19:18, 16:17, 17:6, 21:20) šią savaitę dar kartą įrodė pranašumą prieš Kauno r. „Atletą“ (13-20).

19
26
57%
4/7
4

Rungtynes šeimininkai nulaužė trečiajame kėlinyje, kai surakino varžovus gynyboje, o patys spurtavę 15:0 atkarpa, trečiojo kėlinio gale, atitrūko dviženkle persvara (52:39).

Per likusį laiką „Atletas“ daugiau pasipriešinti neįstengė ir „Stekas“ šventė antrąją pergalę šią savaitę – 73:61.

Ketvirtadienį vykusioje akistatoje Ukmergės ekipa triumfavo 65:56.

Ukmregiškius į pergalę vedė Paulius Semaška, kuris per 31 minutę pelnė 19 taškų (3/6 dvit., 3/5 trit., 4/7 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

„Atleto“ ekipos nuo nesėkmės neišgelbėjo Julius Liesis, kurio sąskaitoje per 11 minučių buvo 6 taškai (2/2 dvit., 2/2 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 15 efektyvumo balų.

Svečiai aikštelėje vertėsi be Gedeono Dimoke, Mato Mačijausko ir Gyčio Mačionio.

„Stekas“: Paulius Semaška 19 (3/5 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam., 26 naud.), Aistis Pilauskas 15 (5/7 dvit., 6 atk. kam.), Kostas Jonuška 13 (5/6 dvit., 1/5 trit., 4 per. kam.), Justas Sinica 9 (2/5 trit.).

„Atletas“: Gytis Sirutavičius 11 (3/7 trit.), Gediminas Rumša 10, Medas Kuprijanovas 9, Deividas Sabeckis (1/5 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld.) ir Nojus Vaivada (4 rez. perd., 4 kld.) po 7.