Nuotr.: rytasvilnius.lt
Nuotr. rytasvilnius.lt

Igno Urbono vedamas Vilniaus „Rytas-2“ (3-4), namie 102:66 (29:19, 30:18, 22:17, 21:12) sutraiškė „Šilutės-PDS.lt“ (2-5) krepšininkus.

22
34
3
5

36 taškų persvara laimėjusiems vilniečiams tai buvo didžiausia pergalė šį „7bet-NKL“ sezoną. Šį susitikimą stebėjo ir „Ryto“ pagrindinės komandos treneriai Giedrius Žibėnas bei Georgios Dedas.

Universaliai žaidęs 16-metis Urbonas per 27,5 minutės pelnė 22 taškus (6/9 dvit., 2/4 trit., 4/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo 2 metimus bei surinko 34 naudingumo balus.

Šeimininkai įsirašė trigubai daugiau rezultatyvių perdavimų nei varžovai (25 prieš 8) ir realizavo dvigubai daugiau tolimų bandymų (12 iš 24 prieš 6 iš 19).

Šilutės ekipoje išsiskyrė Nojus Jankūnas, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 12 taškų (2/5 dvit., 0/4 trit., 8/10 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 9 naudingumo balai.

„Rytas-2“: Ignas Urbonas 22 (6/9 dvit., 2/4 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 2 blok., 34 naud.), Danielius Kasparas 16 (6/8 dvit., 8 atk. kam., 25 naud.), Deividas Žukauskas 12 (4/4 trit.), Adomas Pocius 11 (3/4 trit.), Arūnas Rimkus 10 (5/6 dvit., 4 rez. perd.), Nojus Kulieša 9 (3/7 dvit., 1/5 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Gabrielius Jokubauskas (5 atk. kam.) ir Aistis Lukoševičius po 8.

„Šilutė-PDS.lt“: Ja'Dariusas Harrisas 18 (6/11 dvit., 2/5 trit.), Nojus Jankūnas 12 (8/10 baud.), Laurynas Balkūnas 10 (3/7 dvit.), Vadymas Prokopenko 9 (4/9 dvit., 5 atk. kam.).